Barvy na vlasy pro rok 2019

Datum článku: 8. 1. 2019

Módním trendům podléhá ve světě módy téměř vše. Vždy s blížícím se koncem nebo začátkem roku se vyrojí nové nápady světových celebrit v oblasti módy a stylů. A jak to bude letos vypadat s účesy a barvami vlasů? Vítězit bude přirozený styl, který se snaží prosadit již delší dobu. Tedy žádné neonové barvy, ale barvy přírody a jemná tónování.

Barvy  na vlasy pro rok 2019

Přírodní styl

Rok 2019 se bude nést ve znamení natural looku. Preferovat se budou jemná zesvětlení, přirozená barva, ale i sytější jantarová, měděná či červenohnědá.

Tlumená červená

Pokud patříte mezi ženy, které se nebojí experimentovat, pak je toto něco pro vás. Tlumenější odstíny vášnivé červené a červenohnědé budou na výsluní, avšak v přirozenějších a měkčích variantách. I celebrity jako Julianne Moore či Amy Adams patří mezi fanynky červené hřívy.

Odstíny mléčné čokolády

Ani brunetky se letos nebudou nudit. Během roku se budou objevovat různé odstíny mléčné čokolády. Za příklad můžeme uvést modelku Taylor Hill. Jde o světle hnědou barvu, která je na vlasech vyladěná podobnými odstíny po celé délce.

Návrat tmavých kořínků

Tmavší kořínky hlásí comeback, i když v příjemnější verzi bez výrazného skoku. Tmavší vlasy u pokožky hlavy budou vypadat pěkně, když postupným ombré efektem přejdou do světlejší barvy, kterou máte na zbytku vlasů.