Jak se orientovat v mužích, aneb jak najít pravou lásku

Datum článku: 27. 2. 2014

Určitě najdete ve svém okolí ženu, která žije sama, ale obvykle sama zůstat nechce. Většina z nich touží mít u sebe osobu blízkou, se kterou by si rozuměla, ke které by se mohla přitulit, a u které by našla porozumění, ochranu a lásku. Ano, je to osoba mužského pohlaví, po níž ženy obvykle touží. Muži dost často využívají tento kredit osamělých, a tajně doufající žen o nalezení partnera, ke svým pobavením, protože i „jednorázovka“  je žena se kterou si mohou užít.

Jak se orientovat v mužích, aneb jak najít pravou lásku

Co byste měla vědět a čím si být úplně jistá při hledání partnera

• jakého muže hledáte (vzhled, postavení, zabezpečení)
• jakým způsobem by se měl věnovat (schůzky, telefonáty, společné aktivity a jiné)
• je důsledný, dodrží to, co sám řekne - navrhne
• jakoby se má dvořit (četnost setkání, místa setkání, případné dary, galantnost )
• jakou úroveň věrnosti se od něj očekává (otevřený, monogamní vztah)
• jaké finanční jistoty očekáváte (dlouhodobě nezaměstnaný a bez zájmu si najít práci, asi není to, co byste chtěla)
• jaký mě stav (rozvedený, svobodný, apod.)
• má děti a jeho vztah k nim
• jeho rodina (plánuje vás představit, jestli vás přijmou, jak zapadnete)
• jestli jste ochotna a schopna pomoci partnerovi naplnit jeho sen a přizpůsobit se jeho plánům (dokončení studia, změna zaměstnání a jiné, co je pro muže důležité - splnit jeho cíl). Pokud jsi si jistá, že ten, kterého jste potkala je ten pravý na vztah, vyhovuje vám ve všech bodech a svou naivitu jste si nedala do popředí, tak byste měla ještě určitě vědět jeho krátkodobé a dlouhodobé cíle.

Krátkodobé cíle

Zahrnuje vás do svého života?  Umíte se začlenit do jeho plánů (dovolená, víkendový pobyt, sportovní, kulturní aktivity, jeho zájmy apod.)?

Dlouhodobé cíle

Plánuje s tebou do budoucnosti, počítá s tvou osobou z dlouhodobého hlediska jako možnou partnerkou a matku svých dětí, případně hodlá setrvat celý život s tebou? Pokud ano, našla si muže na trvalý vztah. Názor na vztah je docela dobře vědět, v jakých rodinných poměrech vyrůstal, jaké měl vztahy se svými sourozenci, rodiči, jak si vážil matky. Z těchto indicií můžete docela reálné vyčíst, jak se bude chovat jednou k vám.

Co si o vás myslí jsou samozřejmě chvalozpěvy,

jak jste laskavá, milá, krásná, si žena jeho  snů ... , ale i zde je velmi důležité, aby všechny ty pozitivní přívlastky na vaši osobu i konkretizoval, uměl je popsat proč vás tak vnímá - pokud to nedokáže, není ten pravý, pryč s ním. Pokud váš přítel prošel úspěšně všemi položenými otázkami. Samozřejmě je nemůžete soukat jednu za druhou, taktiku si zvolte sama podle okolností a situace, důležité jsou jeho odpovědi, poslední a nejdůležitější otázka by měla být, co k vám cítí. Pokud neumí odpovědět ihned, snaží se přesměrovat rozhovor jiným směrem, zapovídává se, tak necítí nic! Asi takového muže na vztah nechcete, pryč s ním.

Není to návod, jak si najít správného a odpovědného partnera, ale spíše jak se zorientovat v reakcích, a odpovědích mužů

Aby si opět některá z vás nevyčítala a nelítala vysoko v oblacích, že ten nebo onen, kterého potkala je ten pravý. Zkuste se vždy zamyslet, zda právě ten muž stojí za váš čas a energii, jestli je to ten, co chcete a hlavně zda je vás  hodný.  Dámy vy máte otěže v rukou, tak to s rozumem využijte a získejte si toho pravého, neztrácejte čas s někým, co si vás nezaslouží.