Zhubnout sedm kilo za měsíc? S úpravou jídleníčku žádný problém!

Datum článku: 10. 1. 2019

Život celebrit nás fascinuje a často k němu až nezdravě vzhlížíme. Chtěli bychom stejné oblečení, obuv nebo třeba postavu. A u té postavy zůstaneme. Z předešle jmenovaných zase tolik nestojí a štíhlou postavu můžeme mít při trošce odříkání a dřiny všichni. Tak proč to nezkusit podle životosprávy jedné z celebrit hned teď po Vánocích?

Zhubnout sedm kilo za měsíc? S úpravou jídleníčku žádný problém!

Nic není zadarmo

Ačkoli to zní jako sci-fi, je to fakt. Jennifer Lopez má před padesátkou, ale tělo jí závidí i mnohé dvacátnice. Nic však není zadarmo. A tato žena to velmi dobře ví. Přesně proto se o svou figuru příkladně stará. Jennifer nejen dodržuje speciální jídelníček, ale také cvičí, věnuje se plavání, józe a meditaci. Toto je prý kombinace k nezaplacení. Důležité totiž při udržení figury je, aby vaše psychika byla pozitivně naladěná. Tehdy totiž všechno jde mnohem snadněji. I přesto, že kráska velmi dobře ví, kdy, co jíst, kolik a jakých sérií musí odcvičit, občas se stane i jí, že zhřeší a nabere nějaké to kilo navíc. Tehdy nedá dopustit na radu svého fitness trenéra, která je k nezaplacení a dostane vás opět do formy.

Malé porce 6-7x denně

Jedno je jisté. Marně budete jíst salát s tuňákem a nic jiného měsíc, pokud ho sníte tolik, kolik se vám zachce. Tak věru nezhubnete i přesto, že si myslíte, že jíte vyváženě a zdravě. Fitness trenér známé krásky doporučuje jíst malé porce jídel 6 až 7-krát denně, se stejnou pravidelností. Takže důležitá je jednak samotná velikost porce, na straně druhé časový sled, ve kterém si jídlo dopřejete. Nejideálnější časový interval mezi jídly jsou maximálně dvě hodiny. A to co máte na talíři, by mělo být co nejméně tepelně upravované. Pokud si to osvojíte, skutečně dokážete shodit až 7 kilo během měsíce.

Ideální jídla při dietě

  • Zeleninové saláty,
  • ovoce,
  • ryby.

Nevhodná jídla při dietě

  • Potraviny obsahující škrob,
  • rafinovaný cukr,
  • pšenice,
  • mléčné výrobky.

Pravidelný třídenní detox

Ačkoliv má kráska téměř dokonalý jídelníček, přece jen si vždy v měsíci dopřeje tři detoxikační dny. Tehdy jí jen rýži a špenát a pije výhradně čistou vodu. Dokonce si nedopřeje ani oblíbený šálek kávy. K tomu samozřejmě musíte jako JLo makat ve fitku a vždy si pořádně zaplavat. To je ideální kombinace, se kterou půjdou kila dolů téměř sama. A začněte hned! Plesová sezóna již začala, tak ať nemusíte povolovat loňský model šatů.