Jak zhubnout do plavek a netrpět přitom hladem?

Datum článku: 13. 6. 2017

Po období halení se do kabátů je tu opět sezóna koupání a s ní i sezóna odhalování. Co vy na to? Jak jste se v zimě snažili a nakynuli? Že ne? Tak to super a číst dál již nemusíte. Ale vy, kteří jste v zimě mlsali, málo se hýbali, a je to na vás znát, tak vy zpozorněte! Vždyť není nic tak frustrujícího, než třesoucí se bůček v krásných nových bikinách, někde na sluncem zalité pláži. Jak zhubnout bez hladovění a hlavně rychle?

Jak zhubnout do plavek a netrpět přitom hladem?

Méně jíst

I malé dítě ví, že pro úspěšné hubnutí je potřeba méně jíst. Odborníci se shodují, že právě snížení kalorického příjmu je při hubnutí nejdůležitější a představuje až 80% úspěchu. Zbývajících 20% patří pravidelnému pohybu. Nestačí se tedy pouze dřít ve fitness, ale bezpodmínečně je potřeba upravit množství přijaté stravy. To se snadno řekne, ale hůř splní, že? Hlad je přece úhlavním nepřítelem každé diety. Je přitom velmi jednoduché zařídit, abyste ho nepociťovali.

Jak zhubnout bez hladovění?

Existuje na to jeden ověřený trik. Stačí si jídelníček naplánovat tak, abyste vždy snědli kombinaci dvou základních substancí. Musíte zkombinovat bílkoviny se zeleninou. Jezte například nízkotučný sýr s paprikou a rajčaty, nebo kuřecí prsa se salátem. Trávicímu traktu totiž trvá mnohem déle zpracovat takto zkombinovanou stravu. Žaludek následně vydrží déle plný. Vyhněte se kombinaci bílkovin s klasickými přílohami typu brambor nebo rýže.

Co pomáhá urychlit hubnutí?

Při hubnutí je vhodné použít podpůrné prostředky, které vám ještě více usnadní cestu k ideální postavě. Vyberte si ale rozumně. Přípravky jako karnitin či chilli pilulky na hubnutí jsou už dávno překonány. Doporučujeme však nápoj na hubnutí, který dokáže naplnit žaludek, odstranit pocit hladu, snížit chuť k jídlu a urychlit hubnutí. Účinky tohoto nápoje jsou potvrzeny. Je jasné že bez malé snahy z vaší strany to nepůjde, ale s přírodním nápojem se hubne mnohem příjemnější a rychleji.

Co budete potřebovat k výrobě tohoto super nápoje?

  • 2 litry vody
  • 1 čajové lžičky čerstvě nastrouhaného zázvoru
  • 1 oloupanou okurku, nakrájenou na tenká kolečka
  • 1 omytý citron, nakrájený na kolečka
  • hrst mátových lístků

Postup:
Drink si připravte vždy večer. Vodu nalijte do dostatečně velké nádoby a přidejte všechny ingredience. Důkladně zamíchejte a vložte přes noc do ledničky. Ráno vodu sceďte a nalijte si skleničku. Tyto dva litry byste měli za celý den vypít. Rozdělte si nápoj do rozumných dávek tak, aby jste mohli popíjet pravidelně během celého dne, nejlépe před jídlem. Zbaví vás nechtěných kil a navíc i toxinů, které vám v těle kolují. Výsledek se projeví i ve změně stavu pleti.