Povlečení s 3D efektem není jen módní, ale i zdravá varianta do každé ložnice

Datum článku: 23. 2. 2018

Kvalitní spánek je pro náš život hodně důležitý. A to, jak se vyspíme ovlivňuje nejen lůžko, ale i lůžkoviny a povlečení. Pomalu odchází doba, kdy byla na výsluní bavlna. Tu a právem vytlačují tkaniny, které se snadno udržují, nemačkají a jsou příjemné na dotyk. mezi ně patří hlavně mikrovlákno a bavlněný satén.

Povlečení s 3D efektem není jen módní, ale i zdravá varianta do každé ložnice

Povlečení s efektem 3D

Povlečení s efektem 3D se objevila na trhu poměrně nedávno. Přesto na zájem a oblíbenost dlouho čekat nemusela. Trh s ložním prádlem je opravdu obrovský, ale tento typ se svou rozmanitostí od ostatních textilií odlišuje přirozeným vzhledem a jedinečnou barevností. Nevybrat si ho, to by byla jedná velká chyba. Svou popularitu si taková povlečení získala díky provedení reálných obrazů v té nejvyšší kvalitě na textil. Ložní prádlo tohoto druhu vás přenese do jiného světa, zdůrazní vaši osobnost a ozdobí jakýkoliv interiér.

Výroba 3D povlečení

Tak se pojďte s námi podívat na to, jak se toto atraktivní povlečení vyrábí. Obraz se aplikuje na přírodní tkaniny pomocí speciálních tiskáren s reaktivním barvením. Tato inovativní metoda umožňuje tkanině uchovat vytištěný obraz na povlečení několik let. 100% garance kvalitního výrobku je ale výsledkem použití čistě přírodních tkanin, což je klíčovým bodem úspěchu. Těchto věcí si musíte na označených výrobcích všímat.

Nejen pro alergiky

Mezi výhody 3D povlečení patří to, že se jedná o hypoalergenní a velmi hygienický materiál přírodního charakteru, který dokonale absorbuje vlhkost. Splňuje i ty nejnáročnější požadavky, protože se vyrábí ve více velikostech. O širokém výběru barev a množství ilustrací ani mluvit nemusíme, nakonec to je jen jedna z hlavních výhod. Mezi motivy na povlečení si můžeme vybrat realistické zobrazení květin, zvířat a jiných motivů, které je trendy.

Tkaniny pro 3D povlečení

Nejčastěji se ve výrobě používá satén. Tato tkanina je silná, odolná a příjemná na dotek. Speciální husté tkaní použitých bavlněných přízí jim dává saténovou jemnost a lesk, který vysoké rozlišení moderních obrazů a 3D efektu jen zvyšuje. Samozřejmě, že ani ostatní látky nejsou výjimkou a lze je také v tomto využít.

Údržba

Pokud byste se obávali o zachování původních efektů, údržby a čištění takové ložního prádla, měli byste vědět, že speciální technologie nanášení těchto barev je na vysoké úrovni a přizpůsobena vysokým nárokům na časté používání. Stačí dodržovat pokyny pro praní, které by měly být přiloženy k výrobku, pokud si ho koupíte u seriózního prodejce.

Tip na závěr

Pokud potřebujete dodat vašemu domovu specifickou atmosféru a cítit se v dané místnosti příjemně, povlečení s 3D efektem jsou opravdu dobrou volbou. Vybrat ho můžete i do dětského pokoje a udělat radost svým dětem pohádkovými motivy.