Vinylové podlahy do ložnice

Datum článku: 31. 10. 2022

Vinylové podlahy do ložnice jsou skvělou volbou, jak si pořídit podlahu, která bude teplá, měkká a zároveň jednoduchá na údržbu. Jestliže nechcete dřevěnou podlahu nebo koberec, moderní vinylová podlaha je pro vás ta pravá volba.

Vinylové podlahy do ložnice

Vinylová podlaha

Vinylová podlaha je ideální do ložnice, pokoje i kuchyně. Její koupě je výhodná za přijatelnou cenu, také si můžete vybrat z mnoha vzorů, které imitují dřevo. Vinylová podlaha může vypadat úplně jako dřevěná plovoucí podlaha, aniž byste ji museli neustále udržovat, voskovat a lakovat jako podlahu dřevěnou.
Tato podlaha má jednoduchou pokládku, která se provádí za pomocí zámků. Můžete ji položit i sami. Podlahy jsou měkké a pohodlné na došlap, vaše nohy budou v teple, můžete po nich chodit jak na boso, tak také v papučích. Vůbec nevržou, jsou velmi tiché, neslyšíte žádný hluk, když po nich chodíte. Tak nevzbudíte spícího partnera ani děti, při nočním vstávání.

Inspirace do ložnice

Vinylová podlaha je velmi dekorativní, provedená v barvě dřeva, takže k ní můžete snadno sladit nábytek a také doplňky. Vytvoříte si stylovou a moderní domácnost, která se stane vaším domovem. Vinylová podlaha je elegantní a perfektní volba do budoucnosti. Dlouho vydrží a hodí se do jakýchkoliv prostor, včetně ložnice. Snadno se udržuje, stačí jen přetřít vodou s čistícím prostředkem. Nemá žádné výrazné spáry, které by se zanášely. Její údržba je snadná.
Dekor vinylové podlahy je jak dřevěný, tak také ve vzorech dlažby nebo betonu. Barvy jsou od bílé, přes šedou, až po zemité hnědé a béžové odstíny. Podlaha je protiskluzová a teplá na dotek. Nestudí a je velmi příjemná. Samotná podlaha často rozhoduje o tom, jak bude místnost působit. Do ložnice se vám hodí teplejší hnědé nebo béžové barvy, které prostor zútulní a připraví jej na doplňky v zemitějších odstínech, aby celá ložnice působila pohodlně a teple.