Za co se ženy stydí, ale občas zapomínají řešit?

Datum článku: 9. 3. 2016

Ženy jsou často a právem ztotožňovány se slovem krása. Ano, krásná žena, to zní velice hezky. A nemyslíme tím pouze krásu, danou přírodou. Krásná žena je i žena, která o sebe dbá a svou ženskost a krásu si udržuje. Samozřejmě, že i muži dbají o to, aby co nejlépe vypadali a stojí je to také nějaké úsilí, ale o tom dnes psát nebudeme. My si tady připomeneme, co může kazit dojem z hezké ženy.

Za co se ženy stydí, ale občas zapomínají řešit?

Knírek nad horním rtem

Která žena by s ním chtěla chlubit či o něm mluvit? Dokonce i před kamarádkou mlčíme, jak často si musíme depilovat horní ret. Ale chloupky jsou tam a je třeba se jich zbavit. Neboť ještě trapnější než to, že rostou, je okamžik, kdy si jich někdo všimne a upozorní nás na ně. V dnešní době je depilace horního rtu již zcela běžnou součástí procedur v kosmetických salonech, ale i laserových centerech.

Milie

Jsou to malé bílé pupínky, které jen tak nezmizí. Tvoří se zejména v okolí očí. Pozor! Není třeba se jejich zbavovat svépomocí doma, protože si na tváři můžete rozšířit infekci. Zajděte ke kosmetičce, ona si s nimi poradí profesionálně.

Lupy

Jsou obzvláště nepříjemné! Zejména tehdy, když si obléknete černé tričko, svetr či kabát. V zimě se tento problém suché pokožky hlavy ještě zhoršuje. Ale boj s nimi není beznadějný. Pokud nepomáhají dostupné prostředky, navštivte dermatologa, který může určí tu nejsprávnější léčbu.

Vyrážka na zádech

Pro ženy je hotovým prokletím zejména v létě! Žádné sexy topy, šaty na ramínka ... A na pláži si také přes ramena raději přehodíte šátek. V zimě se tento problém o cosi zhoršuje, v létě pomáhá právě slunce, aby pokožka vypadala lépe. Pomohou tělové peelingy i masky. I zde platí, že pokud se problém zhošuje, je na místě vyhledat pomoc kožního lékaře.