Proč jsou Francouzky tak krásné a věčně mladé?

Datum článku: 10. 3. 2016

Francie, to je země, ve které žijí jedny z nekrásnější žen na světě. V čem tkví jejich přirozená krása? Proč tyto ženy zdánlivě nestárnou? Jejich složky elixíru mládí a krásy přitom nejsou nic složitého a ani to není nic, co by nešlo aplikovat i v jiných zemích. Tak co, milé ženy v Česku, necháte se inspirovat?

Proč jsou Francouzky tak krásné a věčně mladé?

Ke svým nedostatkům se hlásí

Větší nos, křivé zuby či vrásky kolem úst - jistě, s těmito nedostatky se v dnešní době dá celkem snadno "zatočit". Ale Francouzky se k nim přiznají a dokonce s úsměvem. Nepotřebují být dokonalé, aby se líbily samy sobě. Naopak, ze svého vzhledu i tak vytěží maximum a nedostatky častokrát "povýší" na přednost.

Dobře se oblékají

V jistém věku Francouzky přesně vědí, co jim "sekne" a co ne. Roky si neubírají způsobem, který by je zesměšňoval. Pár let si však lehce "odčarují" skvělým a mladistvým stylingem. Na ulici nepotkáte "tety" v neforemných kostýmech, ale šik dámy, které se cítí i vypadají mladistvě.

Získají si obdiv mužů

S přibývajícím věkem jsou Francouzky stále šarmantnější a umí si "obtočit" muže kolem prstu. Právě fakt, že muži je "berou" v každém věku, jim dává pocit sebevědomí. Září, když vstoupí do místnosti a nikdy se neschovávají. Stačí se podívat na slavné Francouzky, které můžeme označit za zralé ženy - July Delpy, Catherine Deneuve či Juliette Binoche - nikdo nemá pocit, že jsou staré.

Dobře se stravují

Ve Francii je třeba zapomenout na maxi porce jídla. Naopak. Je důležité si jídlo vychutnat v malých porcích a dopřát si mnohem více požitku z různých chutí. Je to v nich, umí si říct dost. A ne nadarmo se říká, že tvář odráží i to, co jíme.