Muži nejsou krávy a dojení nesnáší!

Ženy milují čokoládu a myslí si, že by ji mohli milovat i muži. Ano, i muži rádi mlsají, ale natírat jim ji na kůži za účelem sladkého sexu, raději nezkoušejte. Také si rozmyslete letní romantiku v přírodě. Mohla by vám ji zkazit nechtěná návštěva parazitů. A co ještě není dobré zkoušet v sexu?

muži, ženy, sex, erotika, čokoláda

Natírání čokoládou

Ženy si myslí, že muži milují být natřen čímsi sladkým. Nejčastěji se skloňuje čokoláda a šlehačka. Opak je však pravdou a i když se mužům líbí, pokud je jazýčkem hladíte po těle, žádné lepkavé nátěry k tomu nepotřebují. Dokonce je přímo nesnášejí!

"Thajské" uspokojování

Jednou rukou chytíte jeho penis u kořene a druhou nahoře. Pohybem rukou točte do opačných stran. A teď zapomeňte na tento návod. Pro muže je to víc, než bolestivé. Toto nesmyslné "kroucení" je všechno, jen ne vzrušující a sexy.

Sex v lese

Sex na různých místech může být dobrým oživením vztahu a sexuálního života. Dejte si ale pozor, která místa si zvolíte. V létě je tendence souložit venku v přírodě. Mohlo by to být sice hezké, ale zapomeňte na les, či louku. V teplých měsících je hodně hmyzu a právě na těchto dvou místech je jich nejvíce. Takže vás sex bude, buď doprovázen štípanci od všelijakých potvůrek, nebo budou polibky chutnat po repelentu.

Udeřte si

O tomto jste už určitě slyšeli. Chytíte mužův penis u kořene a druhou rokou po něm "pleskejte" ze všech stran. Údajně to chlapy velmi vzrušuje. Nevěřte tomu a raději je ušetřete od tohoto trápení.

Používejte zuby

Jemné kousání šouru. Nesmysl! Ačkoli i to nejjemnější použití zubů v této oblasti, je pro muže nepříjemným zážitkem. Hodně nervových zakončení a tenká kůžička jsou důvodem, proč jsou zuby nepřítel.

Stejně, jako dojení

Chlapi nejsou dojnice. Pokud vám někdo poradil, že uspokojování muže rukou je podobné, jako dojení krávy, vymažte tuto informaci z hlavy. Penis není vemeno, a proto se k němu tak nelze ani chovat. Nesmyslné tahání není právě to, co muži milují a očekávají od své partnerky.

Hrací kostky

Vedle toho, jak ho uspokojujete se chcete věnovat i jeho varlatům? Samozřejmě, je to víc, než vítáno. Nepleťte si je však s hracími kostkami. Rychlé a matoucí "chrastění" není právě to, po čem piští mužovo srdíčko.

Zmrzlina ve tmě

Sexuální hry jsou fajn, pokud mají alespoň nějaký smysl. A k tomu vzájemné krmení zmrzlinou ve tmě rozhodně nepatří. Navíc následné lízání partnera, který je více zapatlaný, se až příliš podobá bodu jedna, o kterém jsme si říkali.

Koření pod nos

I vy jste už slyšeli o této absurdnosti? Během sexu, lépe řečeno chvilku před jeho orgasmem, mu dejte špetku pepře pod nos. Koření způsobuje kýchání a říká se, že kýchnutí před orgasmem zvyšuje vzrušení a následný vrchol je lepší, než kdykoliv před tím. Mužské pohlaví se o tom však vyjádřilo velmi nepříznivě, čili pokud to chcete vyzkoušet, pravděpodobně se setkáte s nepochopením. Navíc zde hrozí i nebezpečí alergické reakce!

Donut, jako sexuální pomůcka

Asi nejabsurdnější rada se na náš seznam dostala ze zahraničního magazínu Cosmopolitan. Píše se v něm, že ženy by měly použít toto pečivo alespoň jednou při orálním sexu. "Navléknout" donut (americká kobliha s otvorem) na mužský pohlavní orgán a pěkně ho okousávat až k penisu. Absurdní, že?

comments powered by Disqus


Podobné články


Orální sex v koupelně

Společné sprchování je úžasná předehra každého sexu, orální nevyjímaje. Ale pokud si vyberete ložnici, i tam...
více...

Poloha 69 a její vylepšení, které vás dovede k extázi

Poloha 69 je žhavá sama o sobě, a proto si mnozí milenci myslí, že již na ní není co vylepšovat. Ale i ta má...
více...

Orální sex, kterým uspokojíte ženu

Orální sex mají muži ve velké oblibě a milují partnerky, které je dokáží v tomto druhu sexu plně uspokojit....
více...

Muži a sex v jejich režii

Umíte si hrát? Možná vás napadne, že hraný zájem do sexu nepatří. Ale není hraní jako hraní. Nabízíme vám...
více...

Sexuální poloha baletka - intimita a vášeň

Toužíte po opravdu hlubokém spojení? Zkuste polohu “baletka”! Při této poloze zjihnou i ti největší...
více...

Poloha 69 a chyby, které by ji neměly provázet

Jsme lidé a tak děláme chyby. Za to se sice nemusíme stydět, ale na druhou stranu, proč je nenapravit? Chyby...
více...

I polštář může být erotická pomůcka

Chcete si zpestřit milování a nechce se vám příliš experimentovat? Na polohy, které vyžadují sportovní...
více...

Sex, líbání a tajemství některých variant

Sex, líbání a jejich nekonečné varianty. Co zkusit líbání ženských stehen? Tato příjemná změna dokáže vaši...
více...

Krása vždy neznamená dokonalost

Krásné ženy ještě nemusí být ty nejlepší milenky. Muži se často na vlastní kůži přesvědčí, že tyto...
více...

Sólo sex - praktika, která dostane každého muže

Sólový sex je sexuální praktika, která dostane každého muže. Nejenže se jedná o maximálně vzrušující...
více...