Jak nepřijít o partnera? Naslouchejte mu!

Datum článku: 3. 6. 2019

Bojíte se o svého partnera? Tak to by vás vaše obava mohla motivovat k tomu, aby se s vámi váš partner nenudil. Protože nuda ve vztahu, to je může být jen krůček od toho, nenudit se jinde. Své by o tom mohlo povídat nemalé množství "odkopnutých" partnerů, kteří si až do konce vztahu mysleli, že se nic neděje a takzvaně usnuli na vařínech. Nejste na to podobně?

Jak nepřijít o partnera? Naslouchejte mu!

Tušení

Ve většině případů ještě před samotným odhalením nebo přiznáním partnerovy nevěry bývá určité tušení, které se snažíme ignorovat nebo spíše se bojíme něco takového připustit. Možná se to dá ještě ovlivnit aby k nevěře nestihlo dojít. Vraťte váš vztah do starých zamilované kolejí. Těmito tipy nic nezkazíte.

Ráno může nastartovat vzpomínky

Připravujete se do práce, sprcha, oblékání ... To vše se může proměnit na vzrušující hru, která mu bude během celého dne připomínat vaši krásu a bude po vás toužit. Promenáda ve spodním prádle, pár letmých doteků, objetí, když jste polonahé, to vše má své kouzlo. Můžete si být jisté, že nejednou během dne zabloudí jeho mysl k vám.

Líbejte se

To je jedno, jestli se loučíte na pár hodin nebo pár dní či týdnů, vždy to dělejte tak, aby rychle nezapomněl. Vřelý polibek spojený s hrou s jazyků, či rtů, jemné kousnutí. To nikdy nenechá mužskou mysl chladnou.

Neváznoucí komunikace

Dnes je možností na komunikaci kdykoliv mnoho. Samozřejmě, ne každý si může dovolit v práci vypisovat litanie. Nejednou stačí jen krátké slovní polechtání, připomínka na krásný večer, pár slov o tom, jak ho milujete nebo jako po něm toužíte. Klidně postačí i vyzývavá selfie. Trošku sugestivního čarování není nikdy na škodu.

V hlavní roli překvapení

Stagnace v nejrůznějších podobách je pro vztah vždy špatně. Ukažte mu, že nejste žádná nudná dáma. Vytáhněte nové sexy prádlo, či erotickou hračku, překvapte ho pozváním na rande na nečekané místo, či dárkem, který by skutečně nečekal. Samozřejmě, pozitivním. Překvapte ho tím, že se večer vyparádíte a přivítáte ho doma ve skvělé náladě s dobrou večeří a vínkem v chladničce. Usmívejte se a ukažte mu, že jste šťastná, když jste s ním. Překvapte ho tím, že ho budete čekat večer po jeho práci. Oblečte se za jinou ženu, pozvěte ho na rande do nového baru a požádejte ho, aby nás oslovoval úplně jiným jménem. Uvidíte, co dokáží takové zajímavé, a přitom nevinné hry ...

Povídejte si

Nejen o postelových představách, ale i o představách o budoucnosti a životě obecně. Konkretizujte je, doplňujte, konfrontujte. Dodržujte své sliby, naslouchejte mu, když mluví o svých problémech a zážitcích - neposlouchejte ho jen na polovinu ucha, přitom, když děláte něco jiného. Posaďte se spolu ke kávě a diskutujte. Duševní souhra, silné partnerství a pocit vzájemnosti jsou v každém vztahu velmi důležité. Nezapomínejte na to. A hlavně jak už jsme psali na začátku. Neusínejte na vavřínech! Je sice super, že jste podle sebe dobrá manželka a skvělá matka, ale chlapi chtějí i kamarádku, která by jim naslouchala...

Autor: Lenka Kostková