Herečka v posteli - marná snaha některých žen

Herectví na poli lásky? Hraní sice k lásce patří, ale jedná se o sexuální hrátky, které vztah opepří. Jenže některé ženy si myslí, že prostě v posteli hrát musí, aby se partnerovi zalíbily. Předstírají vášeň a také samotné vyvrcholení. Proč to dělají?

sex, orgasmus, ženy, erotika

Herečky v posteli

Ženy jsou ty, které se ve vztahu mnohokrát považují za upřímnější půlky. Paradoxem je, že až 50% žen předstírá, z času na čas, orgasmus. Důvody, které uvádějí, jsou pro ně logicky podložené, ale některé jsou skutečně kuriózní.

Klid ve vztahu

Ženy jsou ochotné pro lásku a klidný vztah udělat téměř cokoliv. Chtějí, aby byl jejich partner spokojen. Předstírání orgasmu je pro ženy jeden ze způsobů, jak zacelit trhliny ve společném sexuálním životě. Takovým hýčkání partnerova ega oddálí nebo na nějaký čas eliminují, nutnost vážného rozhovoru.

Ego (nejen mužské)

Je všeobecně známo, že muž je rád, když dokáže ženu uspokojit. Cítí se jako "mistr světa" a je na sebe hrdý. Většinou jsou jeho pocity oprávněné, protože mnoho žen, bohužel žije svůj sexuální sen, aniž by alespoň jednou prožily bouřlivý vrchol plný výkřiků, křečí a neskutečné rozkoše. Je to ale to, co muži opravdu chtějí? Stačí jim "předstíraný" orgasmus jeho partnerky? Odpověď je NE! Jistěže jsou rádi za každý jeden orgasmus, protože ani netuší, že by nemohl být skutečný. Pokud to chlap zjistí, je zklamaný, uražený, podvedený a zmatený. Nedává mu smysl, proč se ženy dobrovolně obírají o potěšení. A ještě když se dozví, že to vlastně kvůli němu, je zdrcený. Cítí se neschopný. Je to od krásnějšího pohlaví podlé a špatné? Nebo milé a soucitné? Existují i ​​takové ženy, které nejsou schopny dosáhnout orgasmu. Cítí se jiné a myslí si, že jsou na vině pouze ony. A tak raději předstírají to, co je pro jiné přirozené. Zajímavé je, že vyvrcholení nepředstírají pouze před partnerem, ale v první řadě před sebou. Nechtějí vyčnívat z davu a už vůbec ne v něčem takovém, jako je orgasmus.

Strach z intimity

Ano. Čtete správně. Přesto, že při sexuálním styku jsou těla partnerů blíž, než při jakékoli jiné činnosti, ženy mluví o strachu z intimity. Většinou jsou to případy, kdy si prošly komplikovaným a nepříjemným rozchodem. Orgasmus je pro ně natolik soukromá záležitost, že se bojí ukázat, co v nich skutečně je. Uvolnění, které by přineslo "hlučné" uspokojení, je pro ně nepřípustné.

Opakovací papoušek

Existují i ​​takové nešťastnice, které se zamilovali do "nesprávného" chlapa. Určité procento mužů nedbá na potřeby své polovičky. Myslí si, že pokud oni dosáhli vrcholu, musela ho dosáhnout i žena. Náznaky a nenápadné rozhovory o tom, co jejich partnerka chce a potřebuje, se míjejí účinku a tak přichází rezignace. Ženy nejsou opakovací papoušci a jednou je tyto, nesmyslně se opakující rozhovory, přestanou bavit. Koupí si vibrujícího pomocníka, který jim dopřeje přesně to, co si zaslouží. A muž se dočká akorát ložního představení plného afektivních výkřiků v "té správné" chvíli.

comments powered by Disqus


Podobné články


Jak si nevybrat chlapa, který touží jen po sexu?

Ženy většinou netouží po mužích, kteří by šli pouze za sexem. Ale příroda sama zařídila, že s nimi často...
více...

Nové objevy, které posouvají vztah i kvalitu sexu

Co dělat, když se sex léty omrzí? Hlavně ho nezkoušejte hledat jinde a začněte “pracovat” na nových objevech...
více...

Muži, erotika jsou i slova!

Jak vzrušit ženu? Ne, že by si s tím všichni muži lámali hlavu, ale najdou se i tací, kterým na tom záleží....
více...

Vibrátor pomáhá i mužům

Chcete zlepšit kvalitu svého sexuálního života? Našich pět poznatků vám v tom může pomoci. Všechno kolem nás...
více...

Jsou muži zodpovědní za orgasmus žen?

Ženy si myslí, že muže jejich orgasmus nezajímá. Ale opak je pravdou. I muže trápí, když žena orgasmus...
více...

Nuda ve vztahu? Pomůže erotická fantazie!

Fantazie nezná meze. A tak tomu je i u fantazií, které zavání erotikou. Není nic špatného na tom, když vaše...
více...

Sex nejsou jen polohy, ale i sexuální meditace

Zažili jste již v posteli i mimo ni všechno a myslíte si, že už neexistuje nic, co by vás mohlo mile překvapit?...
více...

Sedm signálů, že se sexuálním životem není vše v pořádku

Muži jsou ve většině párů ti, kteří příliš neřeší, jestli je s nimi partnerka spokojená v oblasti sexu....
více...

Žena - milenka, kuchařka a dáma do společnosti

Rafinovanost žen okouzluje a vzrušuje téměř všechny muže. Nevíte si s ní rady? Zkuste našich šest sexuálních...
více...

Sex až na posledním místě?

Ložnice je pro zamilované páry místo, které jen s nevolí opouštějí. Sex z této části bytu jen čiší. Ale jak...
více...