Co muže hned zaujme na ženě a co nakonec vítězí?

Co muže zaujme na ženě? Podle čeho muži ženy zběžně hodnotí a jaké si následně vybírají? Mnohé ženy si myslí, že u mužů rozhodují prsa. Ale vždy to tak není! Sice krásná a velká prsa umí muže navnadit, ale manželky si muži podle nich nevybírají! Jak to tedy chlapi vnímají? Zde je jejich malý deníček k nahlédnutí...

muži, ženy, vztahy, prsa, první pohled

Kouzlo chlapské estetiky

Podívat se na ženu znamená současně vnímat její prsa. Nezaujme nás ani tak make-up, ani účes, ale právě bujné poprsí, které se nám zavlní před očima. Snad nám dámy prominou, že někdy ani nevíme, jak nositelka luxusního dekoltu vypadá v obličeji. Jednoduše si nechceme zkazit zážitek z estetiky, kterou pochopí jen chlapi.

Velké, ale souměrné

Na velikosti záleží, na tom se určitě shodneme se ženami. Při poprsí to však není to nejdůležitější. Máme rádi velké, které nezapadne v davu, co se vzrušivě hýbou i při běžné chůzi a není třeba je dostat do pohybu pouze na běžícím pásu. Máme však o něco větší nároky, protože velikost nám nestačí. Prsa by měla být souměrná k tělu. To znamená, že pokud žena před sebou tlačí dva balóny plné silikonu, podíváme raději na druhou stranu ulice. Prsa prostě musí k tělu ženy ladit. Máme totiž o něco techničtější oko než něžné pohlaví.

Praktická estetika

Je to v nás, mužích, že se neumíme nadchnout pouze čistou krásou jako ženy. Nejsme pohlaví, což vybírá auto podle barvy a boty podle toho, zda se hodí ke kabátu. I ty nejkrásnější modely automobilů či mobilů prověříme i po technické stránce a z hlediska funkčnosti. Tyto parametry jsou pro nás stejně důležité jako ladné tvary. Proto si vybereme prsa, které nedrží jen podprsenka. Máme rádi prsa pevná, krásně tvarovaná, příjemně kulatá, co nevisí. Nejvíce mužů si libuje ve velikosti do ruky. Taková prsa jsou pevná, pružná i dostatečně velká, ale jinak je to jako s auty. Někdo má rád business třídu, někdo velká a jiný raději něco na každodenní použití.

Zaujme nás nadprůměr

Z čistě praktického hlediska, jak nás může zaujmout něco, kde nic není? Proto také mluvíme o prvním pohledu, kde velká prsa v prvotním zájmu hrají prioritu. Přiznáváme, ženu do postele často vybíráme od trojek výše. Vidíme totiž už i víc než jen krásu. Vždyť žádný muž neodmítne praktiky, jako je stimulace penisu poprsím či klesání tváře mezi ně. Ženská prsa jsou nejcharakterističtějším znakem opačného pohlaví a proto nás tak baví od prvního pohledu až po hraní. Proto jsou také jedním ze závažných znaků výběru partnerky. Ano, jsou pro nás prvním poznávacím znamením, důležitějším než barva očí. Pokud však jde o pravou lásku, z popředí nakonec prsa i tak musí ustoupit jiným životním prioritám.

Srdce zvítězí i nad poprsím

Otevřeně je třeba přiznat, že estetika a zraková stimulace je věc jedna, ale nenajdete muže, který by to se ženou myslel vážně a zůstal by s ní jen kvůli poprsí. Žena má přece i zadek, nohy, obličej, boky, je toho víc, podle čeho si nakonec vybereme tu pravou vyvolenou na život, i do postele. Pěkná, velká a pevná prsa jsou však vždy skvělým doplňkem, bez kterého se v nejhorším případě obejdeme. Tak jako bez koženého volantu v rodinném autě. I když s ním se velmi hezky manipuluje!

 

 


Podobné články


Jak nepřijít o partnera? Naslouchejte mu!

Bojíte se o svého partnera? Tak to by vás vaše obava mohla motivovat k tomu, aby se s vámi váš partner nenudil....
více...

Kde se úspěšně seznámit? Seznamky na internetu raději vynechejte!

Starší a zadaná část populace si myslí, že dnes je seznamování hračka. Proč je ale potom tolik osamělých...
více...

Vztah s jedináčkem nemusí být bez problémů, ale i velká rodina může vychovat egoistu

Zamilovali jste se a ještě před tím, než jste se zamilovali "vážně", jste se partnera zeptali, jestli má...
více...

Jak dlouho trvá, než se muž zamiluje?

Zamilovaní a láska sice spolu souvisí, ale není totéž. Hlavně u mužů často uplyne poměrně dlouhá doba, než...
více...

Otázky, které vám napoví, zda jste zralí pro manželství

Manželství nabízí mnohé emocionální i materiální výhody, ale je důležité, abyste byli dostatečně připraveni...
více...

Sedm typů mužů, kteří se nehodí pro manželství

Na první pohled vám mohou být tito muži sympatičtí, ale už do začátku je jasné, že po čase by vztah s nimi...
více...

Deset důvodů, které muži přehlížejí, ale ženám stačí k rozchodu

Proč ženy opouštějí muže? Věděli jste, že většinu rozchodů či rozvodů iniciují právě ženy? Co je k tomu...
více...

Co dělat, když po porodu chybí chuť na intimní soužití?

Láska a milování je nejen kořením života, ale i klíčem ke spokojenému vztahu. I když se ta láska časem...
více...

Vztah je hlavně o potřebě komunikovat

Kdo by netoužil po harmonicky fungujícím vztahu? S těmito představami do něj také vstupujeme. Určitě nejdeme...
více...

Muži milují, když se ženy nebojí projevit v posteli

Lež nepatří do vztahů a ani nikam jinam. A přesto si partneři lžou. I když tyto lži by mohly být vnímány...
více...