Co hledají ženy v náručích milenců?

Nejen muži bývají nevěrní. I ženy se mohou tajně zamilovat, přestože tuto variantu často u jiných odsuzovaly. Proč si ženy hledají milence? Důvodů je hned několik. A milí muži, měli byste zpozornět, jestli vám něco ze strany vaší partnerky nehrozí. Třeba se vám některý z našich deseti bodů  vybaví v paměti.

muži, ženy, vztahy, nevěra, milenci

1. Muži zapomenou být pozorní vůči manželce

Jelikož dnes už žena zvládá nejen být hospodyní, ale i ambiciózní kariéristkou, ve volném čase vyžaduje pozornost, komunikaci a "blízkého" přítele. Tím by jí měl být manžel, který ji vyslechne, potěší nebo jí je oporou. Jakmile to tak není, hledá ji podvědomě v náruči jiného muže.

2. Práce na prvním místě v žebříčku

Muž je stále obecně považován za živitele rodiny. Zabezpečení základních životních potřeb pro partnerku a rodinu plus něco navíc, aby si mohli společně dopřát i to, co chtějí, vyžaduje úsilí. Přesčasy, podrážděnost a minimum společně stráveného času je ale daň za toto úsilí. Žena se cítí na všechno sama, bez lásky a mnohdy i bez sexu.

3. Přátelé mají přednost před rodinou

Pokud to není práce, jsou to dlouholetí přátelé. Když si muž jednou za čas vyjde na pánskou jízdu, je to v pořádku. Jakmile tráví čas se svými přáteli v hospodě (jako za mladých časů), rodina tím trpí a v tomto případě žena většinou jedná rázně. Buď okamžitý rozchod, nebo milenec jako hrozba.

4. Lenost

Znáte to, ve stadiu zamilovanosti jste s partnerem ochotni vyzkoušet i ty nejbláznivější věci, ale jakmile spolu žijete více let, jste stále více línější. Bohužel, jsou to právě muži, kteří podléhají domácímu "gaučingu" a vyhýbají se společnosti. Žena však potřebuje být v každém věku do jisté míry obdivovaná a "provětráváná".

5. Fyzická nepřitažlivost

S leností přichází i nadměrný nárůst tukových polštářků. Samozřejmě, že každý se věkem mění a jeho proporce již neodpovídají postavě, jakou měl v mládí. Pokud to však přesáhne jisté hranice a muži to je úplně jedno, ztrácí na přitažlivosti. Vlivem správné životosprávy dokáží i dnes vypadat lidé ve středním věku velmi dobře a na svůj věk mladší.

6. Sex na bodu mrazu

Muži si stěžují, že se ženy vymlouvají na bolesti hlavy. Oni sami však odmítají sex se svou něžnou polovičkou mnohem častěji. Ženy ve středním věku trpí nedostatkem dotyků, lásky a s nimi spojeným milováním se. Tento pocit pak vyhledávají někde jinde.

7. Pocit méněcennosti

Když si muž doma nebo na veřejnosti ženy neváží a chová se k ní ponižujícím způsobem, vyžádá si to svou daň. Taková žena trpí sice nedostatkem sebevědomí a zpočátku se neodváží jít proti němu. Dříve či později to dá muži najevo a ostře vystoupí. Takové ženy jsou ve skutečnosti velkým magnetem pro nové nápadníky, kteří jim umí dopřát to, co doma nemají.

8. Těhotenství jako postrach pro muže

Vztah dvou mladých lidí je ideální, dokud žena nepřijde s tématem těhotenství a touze po miminku. Spousta mladých mužů (především ve městech) má strach z ohrožení svobody a také z přílišných závazků. Žena v tomto okamžiku vyhledává "náhradu" za muže s cílem vyvolat v něm žárlivost a upozornit na to, že ona je pro něj ta nejlepší a on si neuvědomuje, o co přichází.

9. Životní stereotyp

Každý vztah je časem stereotyp, na tom není nic divného. Je třeba si uvědomit, že i ten si umíme zpříjemnit. Ženy milují z času na čas překvapení. Různá gesta a program by podle nich měl udělat muž sám od sebe. Ti zadaní to ale nedokáží pochopit a čekají, dokud jim to žena narovinu neřekne. Časy dobíjení ženy a snaha o její srdce jsou pryč a s tím končí i jejich kreativita.

10. Peníze

Láska by určitě neměla být o penězích. Netvářme se ale, že nejsou důležité. Ženy si podvědomě hledají zabezpečeného muže, který se umí postarat o jejich budoucí rodinu. Síla a mužnost je častokrát spojována s jeho peněženkou. Pokud muž nemá dostatek peněz, stává se pro ženu nezajímavým a ona rozhodí sítě jinde.

comments powered by Disqus


Podobné články


Jak nepřijít o partnera? Naslouchejte mu!

Bojíte se o svého partnera? Tak to by vás vaše obava mohla motivovat k tomu, aby se s vámi váš partner nenudil....
více...

Kde se úspěšně seznámit? Seznamky na internetu raději vynechejte!

Starší a zadaná část populace si myslí, že dnes je seznamování hračka. Proč je ale potom tolik osamělých...
více...

Ženy hledají průměrné muže, protože se bojí, že by na atraktivní typy nebyly samy

Seznámit se s ideálním protějškem se může zdát v době internetové komunikace celkem snadné. Ale není to tak....
více...

Vztah s jedináčkem nemusí být bez problémů, ale i velká rodina může vychovat egoistu

Zamilovali jste se a ještě před tím, než jste se zamilovali "vážně", jste se partnera zeptali, jestli má...
více...

Jak dlouho trvá, než se muž zamiluje?

Zamilovaní a láska sice spolu souvisí, ale není totéž. Hlavně u mužů často uplyne poměrně dlouhá doba, než...
více...

Proč jsou tatínkové zajímavější než bezdětní muži?

Příprava na mateřství u žen trvá téměř od období dospívání. U mužů je to jinak. Také se těší, že...
více...

Otázky, které vám napoví, zda jste zralí pro manželství

Manželství nabízí mnohé emocionální i materiální výhody, ale je důležité, abyste byli dostatečně připraveni...
více...

Sedm typů mužů, kteří se nehodí pro manželství

Na první pohled vám mohou být tito muži sympatičtí, ale už do začátku je jasné, že po čase by vztah s nimi...
více...

Deset důvodů, které muži přehlížejí, ale ženám stačí k rozchodu

Proč ženy opouštějí muže? Věděli jste, že většinu rozchodů či rozvodů iniciují právě ženy? Co je k tomu...
více...

Co dělat, když po porodu chybí chuť na intimní soužití?

Láska a milování je nejen kořením života, ale i klíčem ke spokojenému vztahu. I když se ta láska časem...
více...