Sedm typů mužů, kteří se nehodí pro manželství

Datum článku: 24. 1. 2017

Na první pohled vám mohou být tito muži sympatičtí, ale už do začátku je jasné, že po čase by vztah s nimi určitě ztroskotal. Přečtěte si, kterým, na pohled neškodným typům mužů, je lepší se obloukem vyhnout.

Sedm typů mužů, kteří se nehodí pro manželství

1. Ještě nepotkal tu pravou

Má vynikající způsoby, je milý, vtipný, výborně vypadá, je úspěšný a skvěle se líbá. Navzdory tomu, že není nejmladší, ještě nikdy neměl vážný vztah. Jasně, určitě si v této chvíli řeknete, že prostě neměl na ženy štěstí, a že vy jste pro něj ta pravá. Jedno vám ale vrtá v hlavě - nepředstavil vás svým přátelům, ani rodině. Ruce od něj pryč - je to jen obyčejný svůdce a tím, že vás nikomu nepředstavil, vám dal jasně najevo, že to s vámi vůbec nemyslí vážně. On totiž nehledá tu pravou, on se chce jen bavit.

2. Byl již vícekrát ženatý - měl prostě smůlu

Je neskutečně romantický. Chodit s ním vám připadá, jako kdyby jste byli neustále na svatební cestě. Zahrnuje vás suvenýry, pozorností. Jen občas vás napadne, jak je možné, že takovému skvělému muži to dosud v manželství nevycházelo. Je to jednoduché - jsou typy mužů, kteří berou ženy, jako luxusní auto. Nejprve se o ni starají s láskou ... ale po pár letech ji bez problémů vymění za nový "model". Aby to nebyl váš případ...

3. Nemá peníze - to se přece stává

Jsou typy mužů, kteří se umí stejně úspěšně dostat nejen do ženských srdcí, ale i peněženek. Zásadně si vybírají ženy, o kterých si myslí, že mají peníze. Častokrát proto hledají ženy starší, u kterých je předpoklad, že jsou finančně zajištěné. Takový muž je velmi pozorný, vždy ochotný vám pomoci. Ale když přijde na placení, vždy má nějakou výmluvu - zapomněl si peněženku, kartu ... Jediné, co ho zajímá, aby měl u vás zachován jistý standard.

4. Maminčin synáček - váží si matky

Je sladký, chápající a laskavý. Ale každou zásadní věc ve svém životě musí vždy konzultovat se svou matkou? Máma ovlivňuje jeho profesionální rozhodnutí, jeho finance, to, kde žije ... Buďte si jistá, že jeho máma jednou bude ovlivňovat i to, jak byste měli vychovávat vaše společné děti. Mimochodem, nevadí vám, že vy jste na Valentýna dostala kytici květů a bonboniéru, ale svou matku vzal do luxusní restaurace?

5. Věčný kluk - není s ním nuda

Je zábavný, nikdy se s ním nenudíte. Neustále je obklopen přáteli. Má rád dobrodružství. Skvělé, ne? Ale nepočítejte s tím, že to bude skvělé, když se vám například narodí společné dítě. On nebude sedět každý večer doma u dítěte, to je přece váš úkol. Bude se nadále bavit s přáteli. Nedejbože byste onemocněla a on by se musel vzdát svého života. To by mohl být konec vašeho vztahu.

6. Nikdy nezaváhá - bude úspěšný

Je dokonalý a neomylný. Nikdy jste ho nezažila, že by se neuměl rozhodnout. Svět se točí pouze kolem něj. Chce dokonalou ženu, ale ne až tak dokonalou, která by ho mohla zastínit. Úspěch vám totiž nedopřeje, nemá problém vás dokonce i shodit před vaším šéfem na vánočním večírku a tvářit se, že to byl jen fór. Nikdy vás nedokáže déle poslouchat naopak o sobě dokáže mluvit celé hodiny. Obklopuje se jen nohsledy a má zoufale málo skutečných přátel.

7. Má vše pod kontrolou - nemusíte se o nic starat

Nejdříve jsou jeho objetí pro vás pocitem bezpečnosti, ale po čase se začnete cítit, jako kdyby se kolem vás ovíjel hroznýš. Dusíte se. Když jdete do restaurace, on vybírá, do které. Jdete do kina, film zásadně vybírá on. Jeho přátelé jsou vždy lepší, než ti vaši. Nakonec začne rozhodovat i o tom, co si kam oblečete a jak máte trávit váš volný čas.