Sázkové příležitosti: Tipy na ty nejznámější

Datum článku: 16. 1. 2020

Máte rádi kurzové sázení? Pokud ano, pak jistě víte, na co se vyplatí vsázet a na co naopak nikoli. Jestliže se v tomto prostředí začínáte teprve pomalu orientovat, určitě nebude od věci některé nejznámější sázkové příležitosti popsat. Třeba vám to pomůže v tom, abyste si ujasnili, v jaké oblasti zkusíte své štěstí. Vybírat byste měli jak podle konkrétních sportovních odvětví, tak i podle charakteru sázek. My se na některé základní aspekty zaměříme mnohem podrobněji.

Sázkové příležitosti: Tipy na ty nejznámější

Druh sportu alfou i omegou

V první řadě si pečlivě vybírejte sportovní odvětví, v němž se budete orientovat. Nejčastěji tipéři pochopitelně sázejí na kolektivní sporty. U těch samozřejmě najdeme největší množství příležitostí a vypsaných kurzů. Rozhodně zvolte kolektivní sport, kterému rozumíte a výsledky sledujete už nějakou tu dobu. Pomůže vám to a pravděpodobnost samotné výhry se tím zvýší. Online sázení i klasické sázky na pobočkách jsou založeny na tom, že se daný člověk v konkrétním sportovním odvětví skutečně orientuje. U individuálních sportů je to se sázením zase trochu jinak, protože fakticky neexistuje remíze. Pravděpodobnost výhry se zvyšuje, kurzy jsou ale zpravidla nižší.

Handicapy, počty gólů apod.

Nikde není psáno, že musíte nutně vsadit jenom na výsledek konkrétního zápasu. Nikoliv. Volit lze i spousty dalších příležitostí. Tradičně se vsází na počty branek, košů a podobně. Jinak jsou hodně oblíbené i handicapy, kdy konkrétní tým dostává pro náskok virtuální počet gólů či bodů.

Sázky s bonusy na cokoli

Prakticky všechny sázkové kanceláře nabízejí nejrůznější bonusy a zvýhodnění. A není se čemu divit, vždyť konkurenční boj mezi jednotlivými společnostmi je poměrně tvrdý. Každá chce získat co nejvíce klientů, z nichž má pochopitelně zisk. I proto sledujte vstupní bonusy a zvýhodnění přímo ke konkrétním sázkám. U každé sázkovky je tomu jinak. Stačí si je srovnat, a to jednoduše online.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!