Léčba a prevence rakoviny

Datum článku: 2. 2. 2015

Detoxikace nebo-li zbavení těla jedů bez použití drahých preparátů? Ano, i tak to lze. Stačí se učit od zvířat a použít dostupné prostředky - vodu, klid a půst.

Léčba a prevence rakoviny

Jak to tedy dělají zvířata?

Během nemoci nějakou dobu nepřijímají žádnou potravu, pijí hodně vody, žvýkají trávu a dopřejí tělu klid. Všimněte si toho u domácích zvířat. Nemusíte s nimi hned letět do veterinární ordinace. Stačí, když ji dáte dostatek vody a oni sami po pár dnech poznají, kdy opět začnou normálně přijmat potravu.

Také u kojenců můžeme ještě předpokládat instinktivní chování

Ale my, dospělí, jsme se samozřejmě převážně odnaučili naslouchat své tělo. Nejde to ze dne na den, abychom získali zpět své instinktivní vedení. Právě tak málo, jako se nemůžeme ze dne na den vyléčit z takzvaných civilizačních chorob. Přece jsme si je přivodili v průběhu mnoha let blahobytu a nezdravého způsobu života. Ale když zahájíme co nejrychleji detoxikační opatření, může náš vnitřní léčitel naše tělo zase zregenerovat během čtyř až šesti měsíců. To je cesta, která nestojí nic, kromě pořádné porce silné vůle a odvahy, protože musíme změnit svou výživu, svůj životní styl a často také způsob myšlení. Co pomůže, když si necháme spálit nebo vyříznout rakovinový nádor a budeme žít jako dosud? Citlivým způsobem, jak se pomalu zbavit problémů, které se vyvíjely po celá léta, je systematická reaktivace tělesného obranného systému, to znamená aktivní podpora našeho vnitřního léčitele. Skládají se ze čtyř fází nazývané celostní léčebné principy k regeneraci imunitního systému.

Každá fáze by měla trvat 4 - 6 týdnů

to znamená, že se asi v průběhu 4. až 6. měsíců můžete osvobodit od všech příznaků a problémů.

  • 1.fáze: Přirozené vylučování původců onemocnění.
  • 2.fáze: Detoxikace osvobozením od odpadů látkové výměny.
  • 3.fáze: Získání energie podněcováním buněčné látkové výměny.
  • 4.fáze: Oprava buněk pro nové vybudování imunitního systému.