PVC podlahy francouzské firmy Geflor - komfort, příznivá cena a dlouhá životnost

Datum článku: 2. 11. 2022

Polyvinylchloridové podlahy slaví svůj návrat nejen do domácností, ale i do silně vytížených prostor jako jsou nemocnice, sídla prestižních firem a honosné hotely. A naprosto právem! Mají totiž nádherný design, snadno se udržují, pohodlně se po nich chodí a mají neskutečně dlouhou životnost.

PVC podlahy francouzské firmy Geflor - komfort, příznivá cena a dlouhá životnost

Historie firmy Geflor

Francouzská firma Geflor má více než 80 letou historii. Vyrábí nejen PVC podlahy, ale také vinylové podlahy, obklady stěn, antistatické a bezpečnostní podlahy. Mezi její kréda patří ohled na životní prostředí, snížení uhlíkové stopy a recyklovatelnost vyrobených produktů. Její produkty nachází uplatnění i historických budovách, muzeích a galeriích. Najdete je i ve vile Tugendhat v Brně, která je právem na seznamu světového dědictví UNESCO.

O řadě DesignTime

PVC podlahy DesignTime a DesingTime Contract vynikají svojí odolností, dokonalým vzhledem a snadno se udržují v čistotě. Své uplatnění proto nachází v domácnostech, ale především v silně exponovaných provozech jako jsou školy, hotely, nemocnice nebo kanceláře.

Důležitá je nášlapná vrstva

PVC podlahy DesignTime mají vysokou nášlapnou vrstvu 0,7 mm, což z nich činí velice příjemné a komfortní povrchy pro chůzi. Mají výborné termoizolační vlastnosti a dokonale tlumí krok. Jsou odolné pro chůzi v obuvi, ale zároveň příjemné pro chůzi naboso. Snadno se udržují díky povrchové úpravě PUR+ pěnou, která zajišťuje i jejich vysokou odolnost vůči otěru. Odolnost podlah se vyjadřuje čísly a extrémní odolnost odpovídá číslů 41-43, a tu právě podlahy DesignTime mají.

Úžasné a dokonalé dekory

Určitě je dobré mít snadno udržovatelnou a útulnou podlahu, ale neméně důležitý pro její výběr je i design. Ten mají všechny podlahy firmy Geflor již v názvu. V řadě DesignTime si můžete vybrat z 16 dekorů dřeva a 5 minerálních vzorů, řada DesignTime Contract nabízí 10 barevných pixelových vzorů.

Vysoce exponované prostory, děti a domácí mazlíčci

PVC podlahy DesignTime a DesignTime Contract jsou vhodné i pro interiéry s podlahovým vytápěním a pro svoji extrémně vysokou odolnost je můžete položit i ve vysoce exponovaných provozovnách, domácnostech s malými dětmi a domácími mazlíčky.

Kde koupit zátěžové podlahy

PVC podlahy DeignTime a DesignTime Contract nabízí Svět podlah Supellex. Prodávají se v šířkách 2 a 4 metry a jsou baleny v rolích. Nakoupit je můžete v e-shopu nebo si přijet osobně vybrat do šesti showroomů, které najdete v Praze, Ostravě, Velké Bíteši, Zlíně, Plzni a Brně. Zde si také můžete sjednat pokládku nebo si půjčit potřebné nářadí. Tak která podlaha bude zdobit vaši domácnost nebo provozovnu?