který ve Spojených státech amerických realizovala společnost Harris Interactive na objednávku firmy Intel. Průzkumu se zúčastnilo 2 119 respondentů. Internet před sexem by upřednostnilo 49 procent žen ve věku od 18 do 34 let a 52 procent žen od 35 do 44 let. Z mužů od 18 do 34 let to bylo 39 procent dotázaných.
získal internet nejvyšší hodnocení a umístil se před předplatným kabelové televize, večeří, nakupováním oblečení a členstvím v posilovně. Internet vyhrál i pomyslné soupeření s televizí. Většina dotázaných by se raději vzdala dívání na televizi na dva týdny než internetového připojení na sedm dní. Až 91 procent lidí si myslí, že internet jim zlepšil minimálně jeden aspekt života. Téměř 80 procent lidí uvedlo, že se zlepšil jejich kontakt s přáteli a rodinou a 58 procent dotázaných si myslí, že díky internetovému připojení dokáží efektivněji nakupovat. Dotázaní ocenili také lepší správu svých financí díky internet bankingu.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno.
Stránka Naše návody používá cookies. Více informací zde.