Objevte 3 top trendy v doplňcích pro muže pro rok 2019!

Datum článku: 3. 5. 2019

Zboží pro ženy jsou plné obchody i magazíny, jaké jsou však trendy pro současný rok v pánských doplňcích? Podívejte se s námi na 3 základní pilíře, které byste neměli opomenout.

Objevte 3 top trendy v doplňcích pro muže pro rok 2019!

1. Cool sluneční brýle

Sluneční brýle by měly být nejen funkční a kvalitní, ale také stylové. V kousku z roku krále Klacka parádu nenadělá ani super samec. Nejvyhledávanější značky, které udávají trendy, jsou například Oakley Holbrook, mezi muži jsou oblíbené také kolekce Tommy Hilfiger. Výhodou u těchto značek je, že seženete brýle přímo pro váš typ obličeje – tedy současný trend vás nepřebije, ale doplní. Správné brýle dělají ten správný dojem.

2. Dřevěné hodinky

Dřevo se stalo současným hitem nejen v oblasti motýlků, ale hnědá barva se používá také pro pánskou obuv k oblekům. Přejete si váš styling posunout o kousek dál? Pořiďte si hodinky ze dřeva – nejčastěji jsou například vyráběny z bambusového dřeva a oceli. Mimochodem, sluneční brýle Tommy Hilfiger se vyrábějí také v kolekci s hnědými obroučkami, takže budete za skvěle vyladěného frajera.

3. Bižuterie

Doby, kdy se bižuterie pro muže nehodila, jsou naštěstí dávno pryč. Správný samec ví, jak se ozdobit. A trendy pro tento rok mluví jasně – nebojte se odvázat a ukázat vaši osobitost! V módě i módních doplňcích je kladen důraz na podtržení osobnosti jejich nositele. Přejete si výrazný carving náhrdelník s hematitem, nebo se k vám spíše hodí eklektický náramek, který vám bude dodávat sebevědomí? Zapomeňte na názory okolí a dopřejte si doplňky, které podtrhnou vaše já.

Jdete s dobou a nebojíte se ukázat vaši výjimečnost, nebo se teprve hledáte? Současná móda pro muže vybízí k jedné zásadní změně – nejděte s davem, ale nebojte se odvázat a užít si svoji jedinečnost!