Nejen retro lednice může mít v sobě systém No Frost

Datum článku: 17. 2. 2020

Výběr lednice nemusí být vždy jednoduchý. Snažíte se, aby vaše lednice odpovídala vzhledu vaší kuchyně, proto můžete například hledat retro lednici. Potřebujete však, aby byla cenově dostupná a zároveň splňovala technické parametry, které od ní očekáváte. Jednou z takových funkcí je bezesporu technologie No Frost. Ušetří vám hodiny odmrazování, a hlavně váš čas, který můžete využít smysluplněji.

Nejen retro lednice může mít v sobě systém No Frost

Proč je odmrazování důležité

Pokud nebudete lednici pravidelně zbavovat ledu:

  • zvýší se spotřeba elektřiny až o třetinu,

  • ničíte motor lednice a tím zkracujete její životnost,

  • přimrzne vám jídlo a nepůjde oddělit od lednice.

 

Lednice No Frost

Pokud o sobě víte, že odmrazování nepatří mezi vaše oblíbené činnosti, bude pro vás ideální lednice No Frost. Jedná se o bez námrazovou technologii. Lednice se odmrazí sama bez vašeho přičinění.

 

Jak funguje No Frost systém

Tyto lednice v sobě mají zabudovaný ventilátor, který odstraňuje vlhkost. Když v ledničce nebo mrazničce není vlhkost, nemůže se tvořit led. Zní to sice hodně jednoduše, ale v jednoduchosti je krása. A tady to platí dvojnásob.

 

Výhody No Frost jsou nesporné

S takovým systémem už nebudete muset nikdy svou lednici odmrazovat. Také vaše jídlo v ní uschované to ocení. Nebude se na něm tvořit námraza a potraviny zůstanou kvalitní. Je zde také finanční výhoda. Motor lednice se nebude přetěžovat a ušetříte na energiích.

 

Lednice pro milovníky retro stylu

Retro lednice se vrací do módy. Přestože vypadá jak z dob již dávno minulých, ukrývá v sobě moderní technologie. U mnoha modelů nechybí také systém No Frost. Pokud toužíte po takové lednici, podívejte se na recenze a vyberte si tu pravou.

 

Ušetřete na své nové lednici a pořádně si promyslete dopředu její nákup. Nekupuje ji na chvíli, ale měla by vám dobře a bezproblémově sloužit po mnoho let.