Vestavěné skříně do celého bytu? A proč ne!

Datum článku: 22. 8. 2017

Vestavěné skříně se zhotovují většinou na míru, proto by se daly dokonce nazvat i originály jednotlivých bytů. Mohou zdobit malý i velký prostor a hodně napoví o svých majitelích. Pokud se zatím pouze rozhodujete o tom, zda si je pořídit, tak rozhodně neuděláte chybu, když do nich "půjdete".

Vestavěné skříně do celého bytu? A proč ne!

Účinnost vestavěných skříní

Nemusí být ničím ojedinělým, pokud se v každé místnosti objeví vestavěná šatní skříň. Prostor je elegantní, vzdušný a čistý. V přední části bytu je vestavěná šatní praktická pro ukládání bot a sezónního oblečení (jarní kabáty, zimní bundy, svetry, šátky, šály ...). Pokud je na dveřích zrcadlo, místnost se opticky zvětší a rozsvítí. Kromě toho vám zrcadlo  bude sloužit vždy, když chcete odejít a chcete si naposledy zkontrolovat svůj vzhled. V dětském pokoji lze vestavěnou skříň použít nejen jako šatní skříň, ale také jako úložný prostor pro hračky nebo školní potřeby. V ložnici mohou mít žena a muž vlastní šatník, dokonce přizpůsobený oblečení, které potřebují uložit. Dají se tam nainstalovat držáky na kravaty a obleky, ale i držáky kabelek, závěsné tyče a police pro uložení triček. I v obývacím pokoji si zamilujete  vestavěné skříně. Můžete si do nich ukládat své dokumenty, ale také ložní prádlo, ručníky, knihy nebo třeba alba. Vestavěné skříně zde nahrazují tak bytové stěny, které vyžadují pravidelné čištění prachu.

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně se dají přizpůsobit každému typu pokoje. Nejde jen o vytvoření úložného prostoru, ale také o umístění skříně ve stylu interiéru a přizpůsobení podlahám nebo jinému nábytku. Když se rozhodnete nechat si zhotovit vestavěné skříně nebo skříň na míru, budete mít možnost vybrat si dveře, ale také interiér vestavěné skříně. Skříň může zahrnovat například drátěné koše, vytahovací a skládací ramena nebo různé držáky. Vestavěná skříň se hravě umístí i do menších místností nebo kanceláří, stačí upravit rozměry. Současným trendem je umístění televizoru a dalších zařízení do zabudované skříně. Kdo chce sledovat televizi, stačí otevřít dveře ve skříni. Výhod takového "maskování" je mnoho. V první řadě se prach s techniku ​​nemusí. A za druhé, drahá elektronika je chráněna před zvědavými dětmi a nezhoršuje celkový dojem z interiéru. Vystavujete tak ostatním na obdiv pouze to, co si ho zaslouží.