Jak přesně namalovat oční linku? Zkuste trik se sponkou do vlasů!

Datum článku: 16. 5. 2017

Krásně a symetricky namalovaná oční linka, to je věc citu a tréninku. Přesto se někdy se zadaří, jindy to zase nevyjde, protože tvar linky se vám opět nezamlouvá. Navíc, každé oko vypadá jinak. Pokud je vám to povědomé, máme pro vás vynikající a jednoduchý tip!

Jak přesně namalovat oční linku? Zkuste trik se sponkou do vlasů!

Oční linka je stále v módě

Kočičí oční linka je sexy a stále trendy. Takové líčení očí se hodí téměř na každou ženu a dokáže nádherně rozzářit a zvýraznit oko. Ale na to, aby vypadala skutečně efektně musíte mít praxi. Mnohé ženy však i navzdory mnoha pokusům nemají nejlepší výsledky, a proto jsou stále populárnější šablony na oční linky. Ne každé však musí sednout k tvaru oka, a proto máme pro vás ještě jednodušší řešení. Vyzkoušejte trik s obyčejnou sponkou do vlasů, díky které jednoduše definujete správný tvar.

Jak na to

Budete potřebovat pouze tekutou oční linku a kovovou sponku do vlasů. Ze sponky odstraňte ochranný gumový konec. Natřete "nožičky" sponky tekutou oční linkou a přiložte k oku tak, abyste definovaly tvar linky. Právě rozpětí sponky je ideální.Vznikne vám otisk ve tvaru V, který vyplníte a dokreslíte jemný "ocásek". Pokračujte až k vnitřnímu koutku oka. Pro začátečnice na dokreslení doporučujeme fixovou linku, která je přesnější a nerozpíjí se.