Když potřebujete tisknout a nemáte barvu

Datum článku: 25. 2. 2019

Tiskárnu má doma téměř každý, máte ale v ní barvu? Často jsou domácí tiskárny nevyužité, což je ale velká škoda. Pokud nemáte barvu, na to, abyste mohli doma kouzlit, možností, kde ji můžete pořídit, je několik. Buď můžete zajít do nějakého kamenného obchodu v blízkosti vašeho bydliště, nebo můžete využít možnosti objednat si barvu přes internet a nechat si ji dovézt až k vám domů. Jaké možnosti máte? Rozlišujte, zda máte laserovou tiskárnu, která je tichá a nenápadná, nebo inkoustovou tiskárnu.

Když potřebujete tisknout a nemáte barvu

Jaký toner potřebujete?

Nejdříve prozkoumejte vaši tiskárnu, abyste věděli, typ zařízení a nezjistili jste pak, že máte špatný typ toneru do vaší tiskárny. Pak už se můžete porozhlédnout, jaké levné tonery jsou v nabídce. Na trhu je nespočet značek tiskáren, ta pak může mít ještě různou specifikaci. Vybírejte ze značek:

  • Xerox
  • Samsung
  • HP
  • Brother

Na trhu je nespočet i dalších značek, proto se ujistěte, že objednáváte správný typ toneru do vaší tiskárny. Už jste si vybrali ten nejlepší a pro vás nejvýhodnější? Vyberte si ze široké nabídky a můžete doma kouzlit ze svých obrázků, které bude každý obdivovat.

Co je to cartridge?

Cartridge je zásobník na barvu. Tiskárny disponují většinou čtyřmi základními barvami, a to černou, modrou, žlutou a purpurovou. Z těchto barev tiskárna namíchá všechny ostatní barvy, které potřebuje k barevnému, dokonalému tisku. Vyzkoušejte například cartridge Samsung, případně jiné značky, které disponují velmi dobrou kvalitou a dostupnou cenou. Cartridge je zásobník na barvu, který se nachází v inkoustových tiskárnách. Tyto tiskárny jsou vhodné jak do domácího použití, tak i do pracovního prostředí. Tisk z inkoustových tiskáren je velmi kvalitní a přesný. Můžete si tak například, kromě klasických dokumentů, vytisknout fotky na fotografický papír. Především je vhodné dát přednost kvalitě, která se podepíše i na vašem tisku. Neváhejte a objednávejte.

Autor: Lenka Kostková