Jak zíslat větší a plnější rty?

Datum článku: 29. 11. 2010

Poté, co se objevila na scéně Angelina Jolie, se téměř všichni zbláznili do velkých rtů, jakoby to byly jediné rty, kterým příslušejí přívlastky typu svůdné, sladké a lákavé. Pokud patříte k ženám, které zatoužily po podobném vzezření, přinášíme vám nejnovější informace z prostředí plastiky rtů.

Jak zíslat větší a plnější rty?

Implantáty rtů

V tomto případě jde spíše o módu. Ženy si je přejí, sní o nich a muži jsou zase na ně zvědaví. A co rizika? A bolest? Jedno staré pořekadlo říká, že žena trpí pro krásu, otázkou je, kolik bolesti jste ochotna vydržet pro jednu změnu?

Existuje mnoho způsobů, kterými se dosahuje zvětšení rtů. Výraz "silikon" je v poslední době asi slyšet z úst žen nejčastěji (jak v pravém, tak i v přeneseném smyslu slova). Jde o trvalé protézy, jejichž hlavní nevýhodou je to, že se může stát, že je váš organismus prostě nebude tolerovat, mohou být také v těle posunuty, vyžadují od pacientky určitou mimiku a také samotná operace je komplikovanější a dají se odstranit jen dalším chirurgickým zákrokem.

Zvětšení rtů - injekce

Nejčastěji používanými technikami jsou injekce, které způsobují zvětšení rtů na 6 - 8 měsíců, a pak je nutná další injekce. Opakované vstříknutí látky je možné i dříve, každé 2 - 3 měsíce a to podle toho, jak si pacientka přeje.

Je možné použít následující látky: vlastní tuk odebraný z vašeho těla; kyselinu hyaluronovou, s její pomocí lze rty snadno tvarovat (a to je také u nás nejčastěji používaný způsob).

Samotný zákrok je velmi jednoduchý, místo se zahojí do 14 dnů jen pomocí studených obkladů a nezůstanou žádné jizvy.

Autor: Martina Dvořáková