Jak prodloužit délku penisu? Zkraťte si ochlupení!

Jsou muži, kteří se stále věnují velikosti svého penisu. Jeho velikost jim nedá spát, hlavně v souvislosti s pohlavní aktivitou. Přitom hlavní funkcí penisu není jen rozkoš, ale i rozmnožování a močení. Velikost mužského přirození nemá absolutně žádný vliv na žádnou ze zmíněných funkcí.

zinek, penis, délka penisu, sex, pohlavní život, muži

Pohlavní styk

Pohlavní výkon je o schopnosti získat a udržet erekci nebo poskytovat intimní potěšení s erekcí nebo bez ní. Například, předčasná ejakulace může nastat bez ohledu na velikost mužského penisu. Výkon, pak opravdu nesouvisí s velikostí, ale je závislý na svalech, krevním a nervovém zásobení pohlavních orgánů a stavu mužské mysli. Každý muž, který se vyvíjí a prochází pubertou má obavy, jak rychle se bude nebo nebude vyvíjet i jeho přirození. Pokud u svých dětí zaznamenáte problémy jako neobvyklý vývoj penisu a varlat, poraďte se s lékařem. Pokud si muž ani v dospělosti stále nevěří, že je dostatečně obdařen, aby ženu uspokojil, nabízíme několik jednoduchých rad, jak penis zvětšit, když se přes mužskou optiku zdá malý.

Kegelovo cvičení

Mohou ho dělat jako ženy, tak i muži. Při cvičení je třeba mačkat stejné svaly, jako kdybyste se snažili přerušit tok moči. Tiskněte si je několikrát denně po dobu 20 nebo 30 opakování. Kromě toho, že vám promasírují prostatu, stejně si takto budete umět kontrolovat ejakulaci, a dodat tak penisu hezčí svalový vzhled.

Posilování

Línější muži tomu možná nebudou věřit, ale i cvičení pomáhá ke zlepšení vzhledu penisu. Být v dobré fyzické kondici zlepšuje vzhled těla a celkově zvyšuje sebevědomí. Zdravý člověk se cítí lépe, lépe o sobě i uvažuje, může být více pohlavně vzrušený, což má za následek i nezkrotnou velikost vztyčeného penisu.

Ztráta nadváhy

I výrazným zhubnutím si můžete přidat délku penisu. Zvýšené ukládání tuku v oblasti břicha a na stehnech stlačuje genitálie. U obézních lidí se zdá, že mají i menší penisy, ale mají pouze nadbytečný tuk. Výrazné zhubnutí u morbidně obézních mužů pomáhá penisu vypadat, že je větší.

Zkraťte si ochlupení

I toto je jeden ze způsobů, jak odhalit jeho skryté parametry, aby vypadal více k světu. Ztráta ochlupení může také přispět ke zvýšení citlivosti ve spodní části penisu, což má zase vliv na udržení erekce.

Užívejte vitaminy

V určitém okamžiku v životě muže přijdou problémy se schopností dosáhnout a udržet si erekci. U některých je to součást procesu stárnutí. Zatímco léky na podporu erekce mohou pomoci s jejím udržením, stále jsou muži, kteří chtějí využít "přirozený" přístup k problému. Například užíváním těch správných vitamínů.

  • Vitamin E - vitamin E je antioxidant, který může chránit zdravé buňky před volnými radikály. Chrání a podporuje pohlavní orgány. Vitamin E je často označován jako "vitamín mužnosti", neboť zlepšuje průtok krve v cévách v penisu.
  • Vitamín C - vitamín C má vlastnosti, které zlepšují náš imunitní systém. Podporuje zdraví obecně tím, že poskytuje ochranu proti virovým chorobám. Má také schopnost pomoci muži dosáhnout a udržet erekci.
  • Zinek - zinek je životně důležitý pro produkci testosteronu, který je nutný pro potenci. Je také klíčovým faktorem pro tvorbu spermií. Zinek má jisté antivirové a antibakteriální vlastnosti a hraje klíčovou roli v schopnost člověka být pohlavně aktivní až do konce života!

comments powered by Disqus


Podobné články


Muži chtějí do postele ženy, které se umí odvázat

V posteli by se mohlo zdát, že jsou všechny ženy stejné. Nemají již na sobě make up ani drahé šaty a intimní...
více...

Recept na vztah, který vydrží celý život

Recept na šťastný a pohodový vztah existuje. A nemusíte pro něj ani k lékaři! Je na první pohled velice...
více...

Orgasmus v závislosti na délce penisu

Velký penis může znamenat velkou rozkoš, ale i velké trápení. Posuďte sami, zda muži s abnormálně velkým...
více...

Penis se léty zmenšuje

Ženy, pokud chtějí kritizovat muže, občas uhodí i na strunu jejich chlouby, penisu. Tvrdí, že to mužům nemyslí,...
více...

Ženy, nepoučujte muže v sexu, odejdou od vás!

Jsou ženy, které rády poučují muže ve všech činnostech. A dělají to i v sexu. Ale to se mužům, a právem,...
více...

Jak si nevybrat chlapa, který touží jen po sexu?

Ženy většinou netouží po mužích, kteří by šli pouze za sexem. Ale příroda sama zařídila, že s nimi často...
více...

Nové objevy, které posouvají vztah i kvalitu sexu

Co dělat, když se sex léty omrzí? Hlavně ho nezkoušejte hledat jinde a začněte “pracovat” na nových objevech...
více...

Muži, erotika jsou i slova!

Jak vzrušit ženu? Ne, že by si s tím všichni muži lámali hlavu, ale najdou se i tací, kterým na tom záleží....
více...

Vibrátor pomáhá i mužům

Chcete zlepšit kvalitu svého sexuálního života? Našich pět poznatků vám v tom může pomoci. Všechno kolem nás...
více...

Jsou muži zodpovědní za orgasmus žen?

Ženy si myslí, že muže jejich orgasmus nezajímá. Ale opak je pravdou. I muže trápí, když žena orgasmus...
více...