Nejlepší nápoj, který vám pomůže s hubnutím a celulitidou

Datum článku: 1. 9. 2015

Celulitida, neboli pomerančová kůže, kterou řeší ženy a mnozí muži by si jí u žen ani nevšimli, kdyby je samy ženy na to neupozorňovaly. To, že známá štíhlá herečka ukázala v plavkách zadeček s celulitidou, často obletí několikrát svět. A reklamy na krémy, které vás jí zaručeně zbaví, znají i děti v mateřské škole. Co je ale méně známé, že proti celulitidě pomáhá i přírodní nápoj z běžně dostupného ovoce - z grapefruitu.

Nejlepší nápoj, který vám pomůže s hubnutím a celulitidou

Nápoj proti celulitidě je ve světě hitem

Zrychluje metabolismus a zbavuje tělo podkožního tuku. Celulitida není znamením obéznějších žen. Mají ji i štíhlé ženy a v podstatě jde o zanedbání pokožky v důsledku tukových zásob či podkožního tuku. Zbavit se celulitidy není vůbec snadné a s přibývajícím věkem se jí nevyhne většina žen. Pružnost pokožky dosáhnete pravidelným a to i nenáročným cvičením. Výsledky však nečekejte po týdnu, ale po měsíci až dvou minimálně. To ale neznamená, že pak můžete přestat. Pokud tak učiníte, celulitida se vrátí zpět.

Možnost, jak se jí zbavit rychleji a efektivněji

je zkombinovat cvičení s nápojem, který má vynikající antioxidační účinky, ale je také známý jako tukožrout. Hlavní složku v něm tvoří grapefruit.

Grapefruit jako silný tukožrout

Nahořklý grep nepatří mezi oblíbené ovoce, ale měli bychom si uvědomit, že jeho síla nastartovat líné trávení a látkovou výměnu nám dokáže být prospěšná. Jako spalovač tuku je totiž k nezaplacení.

Zázračné účinky se skrývají v jadérkách

Nezáleží na odrůdě, všechny grapefruity mají stejné poklady uvnitř, a to jadérka. Ty mají na svědomí očistu a detox organismu, díky kterým se z těla vyplaví škodlivé toxiny. Podporují látkovou výměnu v těle a tím pádem tělo neukládá cukry v podobě tukových polštářků. Tato vitaminová bomba reguluje hladinu cukru v krvi a zlepšuje také krevní oběh. Díky antioxidantům, které v sobě má se mu daří i rozpustit podkožní tuk a chránit před volnými radikály.

Grapefruitová šťáva proti celulitidě

Pro přípravu tohoto jednoduchého nápoje potřebujeme:

  • 1 grapefruit
  • 2 pomeranče
  • ½ citrónu
  • středně velký kořen zázvoru
  • filtrovaná voda

Postup
Jednotlivé ingredience oloupeme a vložíme do odšťavňovače nebo mixéru. Vznikne nám džus, který můžeme podle chuti zředit s vodou. Můžeme přidat lístky čerstvé máty. Ideální je pít vždy ráno nalačno a před jednotlivými jídly během dne. Po pár dnech sami zjistíte, že grapefruit má opravdu skvělé účinky!