Jak být nádherná v plavkách?

Oblíbeným přístupem mnoha žen dneška je nebýt spokojená se svou postavou. Vždy se máme na co postěžovat - krátké nohy, velké břicho… Ale konečně přichází léto a bylo by velmi hloupé sedět v koutě kvůli nespokojenosti se svými křivkami, nebo kazit si náladu úvahami nad tím, proč jsme zase celou zimu neudělali ani jeden smysluplný cvik.

Výběr

Ať už je to s naší postavou jakkoliv, zkusme si pomoci vlastní fantazií a nápaditostí a vybrat si alespoň dokonalé plavky. Nejdůležitější jsou vhodné kombinace střihů, barev a vzorů! Je jasné, že poslední módní sezóny otevřely oči pro opomíjena barvy a jejich nečekané kombinace, a přinesli také odvahu do kombinování doplňků. Třeba si přiznat: Slyšeli jste někdy předtím o tyrkysové barvě nebo kombinaci starorůžové a hnědé? Zajímaly vás korále či výrazné náušnice?

Rozmaninost

Plavky této sezóny navrženy zkušenými návrháři přinášejí velkou rozmanitost a tak se každá žena může inspirovat a vybrat si tu pravou "směs" pro svůj neopakovatelný styl. Letos můžete zvolit "elegantní" černo bílé variace, i plavky divoce hýřící mnoha barvami, nebo si vybrat rafinovanou hravost barevných odstínů. Originální se můžete cítit s proužky, nápaditými ozdobami (flitry, květiny, korále) nebo odvážnými doplňky - klobouky, taškami, žabkami, brýlemi.

Krása je ralativní

Jde pouze o to, dát vyniknout těm správným partiím. Přichází léto, a v této souvislosti je nutné připomenout, že krása je relativní pojem. Tak proč si nevybrat ty nejlepší plavky a necítit se v nich jako královna pláží?

comments powered by Disqus